Parking płatny w Gdańsku – zarezerwuj miejsce już od 25 zł za dobę

Jeżeli wybierasz się na wycieczkę do Gdańska lub chcesz zwiedzić Trójmiasto i nie wiesz, gdzie zostawić samochód po dotarciu na miejsce, skorzystaj z oferty podziemnego parkingu płatnego w pobliżu centrum Gdańska.

Dogodna lokalizacja pozwoli Ci dojechać własnym transportem w pobliżu najciekawszych miejsc turystycznych miasta, a także dotrzeć pieszo na dworzec kolejowy, jeżeli planujesz wybrać się z Gdańska pociągiem w dalszą podróż. Zamiast martwić się o znalezienie dogodnego stanowiska parkingowego, możesz przyjechać na miejsce z pewnością, że parking już na Ciebie czeka.

Jak zarezerwować miejsce na parkingu płatnym w Gdańsku?

Rezerwacja stanowiska parkingowego jest bardzo prosta, a co więcej, można jej dokonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową Centrum Parkujesz, a już na górze można znaleźć terminarz parkowania. Na terminarzu wystarczy podać datę wjazdu i wyjazdu z parkingu oraz kliknąć przycisk REZERWACJA. Opłacenia rezerwacji również można dokonać za pośrednictwem internetu, a po dokonaniu opłaty każda osoba zyskuje pewność, że miejsce parkingowe zostanie przygotowane w odpowiednim terminie.

Zachęcamy również do pobrania aplikacji PCard app, z którą można korzystać  parkingu nawet z 20% rabatem. Jest to super korzystna opcja dla osób, które chcą zwiedzić Gdańsk lub całe Trójmiasto i pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu na strzeżonym parkingu w pobliżu centrum miasta. Parking usytuowany jest zaledwie  650 m od Europejskiego  Centrum Solidarności i 1300 m od Fontanny Neptuna. Podczas spaceru z parkingu do fontanny, można zwiedzić piękną zabytkową część Gdańska.

Parking płatny Gdańsk – bezpieczny parking przez całą dobę

Strzeżony parking czynny jest przez całą dobę, także w niedzielę i święta, dlatego możesz zarówno zaparkować, jak i odebrać swój samochód możesz o dowolnej porze. Bliskość centrum i atrakcyjne ceny sprawiają, że podziemny parking płatny w Gdańsku stanowi świetną opcję dla wszystkich podróżujących, którzy chcą swobodnie zwiedzić miasto i okolice.