Parking Kraków Lotnisko – szybka rezerwacja online

Lotnisko Kraków-Balice to jeden z najbardziej zatłoczonych portów lotniczych na terenie naszego kraju. Każdego roku przewijają się tam miliony osób z różnych zakątków świata. Z lotniska korzystają zarówno turyści, jak i podróżnicy biznesowi, którzy latają z miejsca na miejsce w sprawach firmowych.

Dogodna lokalizacja lotniska w Krakowie pozwala na dojazd na miejsce prywatnym samochodem. Wiele osób korzysta z tej opcji, poszukując jednak miejsca do pozostawienia pojazdu na czas podróży. Parking NCA przy lotnisku w Krakowie to świetna opcja dla wszystkich podróżujących, którzy nie chcą korzystać z taksówek i komunikacji miejskiej.

Parking Kraków Lotnisko – atrakcyjne ceny i prosta rezerwacja

Jeżeli chcesz mieć pewność, że po dotarciu na lotnisko będzie na Ciebie czekać miejsce na parkingu, jeszcze dziś zarezerwuj stanowisko. Możesz to zrobić w prosty sposób za pośrednictwem strony internetowej NCA Parking. Rezerwacja zajmuje zaledwie kilka minut, a całą procedurę możesz wykonać bez wychodzenia z domu i wykonywania telefonów.

Parking NCA przy lotnisku w Krakowie znajduje się zaledwie 500 m od terminalu portu lotniczego. Co więcej, użytkownicy mogą skorzystać z darmowego transferu na trasie parking-lotnisko i lotnisko-parking. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich podróżujących, którym zależy na tym, aby zostawić pojazd jak najbliżej płyty lotniska i mieć dogodny dojazd do terminalu.

Wcześniejsza rezerwacja miejsca daje pewność, że będzie na Ciebie czekać miejsce parkingowe. Parking NCA przy lotnisku Kraków-Balice z pewnością przyciągnie osoby zainteresowane także ofertą atrakcyjnej ceny. Już od 35 zł można zostawić samochód na parkingu przez cały dzień, a jeżeli wybierasz się w podróż na tydzień, będzie Cię to kosztować jedynie 90 zł. Na parkingu stale pracują kamery, a więc możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie regularnie monitorowany, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dłuższego postoju. Już nie musisz szukać miejsca przed samym wylotem, możesz postawić samochód na parking przy lotnisku w Krakowie i cieszyć się dogodnym dojazdem do terminalu.