Wypoczynek w górach. Hotel w górach z basenem dla dzieci

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiają, że większość osób nie może doczekać się upragnionych wakacji. Czas tylko dla Ciebie i Twojej rodziny to ten moment w roku, kiedy możesz zapomnieć o wszystkich troskach związanych z codziennymi obowiązkami i w końcu odpocząć. Gdzie wybrać się na wypoczynek?

Hotel z basenem w górach to miejsce, gdzie możesz zapomnieć o obowiązkach, pracy i zgiełku miasta. Brak sprzątania, zmywania i chodzenia po zakupy to oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na wspólne wędrówki, odpoczynek w basenie lub wspólnej zabawie z dziećmi. Dobrze, gdy najmłodsi znajdą zajęcia dla siebie i dadzą trochę odetchnąć w przeznaczonej dla nich strefie. Hotel rodzinny z basenem w górach Klaudia*** to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Co oferują hotele z basenem dla dzieci w górach?

Aktywny wypoczynek na szlakach lub całodzienne eskapady po okolicznych atrakcjach potrafią zmęczyć. Wszystkim członkom rodziny należy się odpoczynek, a ten znaleźć można w basenie. Zabawa z dziećmi w wodzie to duża frajda, a jednocześnie okazja, aby ciało odpoczęło i zregenerowało się w wodnym środowisku.

W strefie wodnej poza basenem znajdziemy saunę i jacuzzi. Dzięki temu zyskujesz dostęp do kompleksowej strefy relaksu. W saunie możesz oczyścić zarówno ciało, jak i umysł. Jest to dobry sposób na regenerację po ciężkim dniu. Natomiast jacuzzi to nie tylko przyjemność dla dorosłych, bo dzieci także kochają bąbelki! Jeżeli szukasz hotelu w górach z basenem dla dzieci, pomyśl także o sobie i dodatkowych udogodnieniach. Wszyscy na tym skorzystacie. 

Noclegi w okolicy Babiej Góry. Poznaj miejscowe legendy

Diablak (1725 m) to najwyższy szczyt masywu górskiego należącego do Beskidu Żywieckiego. Obok Tatr jest to najwyższy szczyt w Polsce, który zalicza się do Korony Gór Polski. Nazwa Babia Góra wzięła się z licznych ludowych legend, a dzieci uwielbiają legendy i ciekawe historie.

Jedna z opowieści mówi, że Babia Góra to kupa kamieni wysypanych przed chałupą przez babę olbrzymkę. Inna zaś przytacza miłosną historię, według której kochanka zbójnika skamieniała z żalu widząc, jak niosą jej zabitego ukochanego.

Wybierając się na szlak z nieco starszymi pociechami, możesz zainteresować je nie tylko piękną fauną i florą, ale także ciekawą legendą. Co więcej, zawsze dobrym sposobem na zajęcie czasu jest szukanie „dowodów” na prawdziwość ludowych opowieści, a to uatrakcyjni każdą wyprawę.

Marzy Ci się zdobycie Babiej Góry? Noclegi w hotelu położonym w Paśmie Babiogórskim to wygodna baza wypadowa. Nie musisz każdego dnia zdobywać Diablaka, ponieważ w okolicy jest wiele szlaków i miejsc, w których miło spędzisz czas z bliskimi i przyjaciółmi.

Przemierzaj szlaki na grzbiecie wierzchowca!

Piesze wędrówki to fantastyczna przygoda, ale to nie koniec wrażeń. Wyprawa na grzbiecie konia to zupełnie inne doświadczenia i nowa perspektywa odkrywania uroków górskich szlaków. Hotel w górach z basenem dla dzieci, ale i z własną stajnią to okazja dla najmłodszych, aby poznać, pogłaskać, a nawet pojeździć na grzbiecie konia. 

Najmłodsze dzieci możesz zabrać na spacery konne lub zachęcić ich do nauki jazdy konnej. Natomiast starsze pociechy ucieszy wyjazd w teren, a nawet całodniowy rajd konny. To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas z rodziną lub wygospodarować dla siebie kilka chwil i odpocząć w strefie relaksu.

Strefa relaksu dla najmłodszych

Dzieci mają ogrom energii, którą mogłyby obdzielić kilka dorosłych osób. Dlatego wybierając hotel w górach, warto zwrócić uwagę na atrakcje dla najmłodszych. Miejsce pobytu, które oferuje dostęp do placu zabaw i pokój rozrywek (konsola, piłkarzyki, stół do bilarda, gry planszowe) umili pobyt dzieciom, ale także dorosłym. Wspólne chwile spędzone na rozrywce w komfortowych warunkach tworzą najlepsze wspomnienia.

Planujesz urlop i wspólny wyjazd z dziećmi? Noclegi w okolicy Babiej Góry w hotelu rodzinnym z basenem to plan na udane wakacje! Jeżeli marzy Ci się odpoczynek na łonie natury, to w Beskidzie Żywieckim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapomnij o sobie i odpoczynku w strefie SPA, gdzie zregenerujesz się i zrelaksujesz przed kolejnym ekscytującym dniem!