3 luksusowe wycieczki ze świata – wybierz się tam i naprawdę odpocznij!

  1. Turcja

Państwo położone na terenie Azji Zachodniej jest idealnym miejscem na spędzenie udanych wakacji w gronie rodzinnym. Decydując się na tego typu wyjazd można cieszyć się z nietuzinkowych, piaszczystych plaż, zapierających dech w piersiach widoków, oryginalnej kultury, luksusowych hoteli, czy pięknej pogody przez niemalże cały rok. Turystyka stanowi w Turcji jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki, a kraj ulega stałemu rozwojowi na wszelakich płaszczyznach.

  1. Malediwy

Dlaczego warto wybrać luksusową wycieczkę na Malediwy? Jest to malutki kraj składający się z ponad 1200 małych wysepek koralowych. Na Malediwach czekają na nas piękne plaże, czysta, przezroczysta woda oceaniczna, nietuzinkowe walory naturalne, czy biały, delikatny piasek, a także fantastyczna kultura. Na terenie państwa panuję klimat równikowy wilgotny z umiarkowanymi wahaniami temperatury. Miejsce to jest wręcz idealnie przystosowane do uprawiania różnego rodzaju sportów morskich. Na wyspach znajdują się jedne z najlepszych hoteli na świecie cechujących się wysoką jakością oferowanych usług.

  1. Sri Lanka 

Jest to nieduże wyspiarskie państwo znajdujące się na Oceanie Indyjskim w odległości około 50 kilometrów od Indii. Na obszarze kraju panuje klimat podrównikowy wilgotny w związku z czym przez większość czasu panują tam dość wysokie temperatury. Na terenie Sri Lanki znajduję się ponad 26 parków narodowych przez co będziemy mogli napotkać ogromne bogactwo różnego rodzaju flory i fauny. Ponadto tereny te słyną z niebagatelnej kultury i wybitnych, luksusowych hotelów, dbających o swoich gości. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.