Sale konferencyjne w Gdańsku – najlepsze miejsca na szczególne wydarzenia biznesowe

Poszukujesz miejsca na konferencję w Gdańsku? Jesteś zainteresowany wynajęciem nowoczesnej, w pełni wyposażonej sali lub nawet całego obiektu konferencyjnego? A może interesują cię sale szkoleniowe? Jeśli na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że poniższy artykuł jest kierowany właśnie do ciebie! Poznaj obiekty konferencyjne oraz sale szkoleniowe zlokalizowane w Gdańsku i wybierz te, które w największym stopniu będą w stanie sprostać twoim potrzebom!

Hotel Almond Business & SPA

Hotel Almond Business & SPA to czterogwiazdkowy obiekt, który – poza możliwością noclegu, skorzystania ze strefy SPA oraz restauracji – oddaje do dyspozycji swoich gości siedem nowoczesnych sal konferencyjnych (z czego cztery z nich można ze sobą połączyć). Opcja łączenia sal pozwala na zorganizowania eventów biznesowych o różnego rodzaju charakterze, dla dużej ilości uczestników. Każda z sal posiada klimatyzację oraz możliwość całkowitego zaciemnienia. Dodatkowo największa sala (stanowiąca połączenie sali Szafran i Anyż) została wyposażona w oświetlenie RGB umożliwiające podświetlenie wnętrza w wybranych barwach.

Hotel Grano

Czterogwiazdkowy Hotel Grano to obiekt mogący pochwalić się nowoczesnym, luksusowym wystrojem oraz świetną lokalizacją. Grano umiejscowiony jest na gdańskiej Wyspie Spichrzów, a zatem w samym sercu nadmienionego miasta. Hotel – poza restauracją, strefą SPA oraz komfortowymi pokojami – oferuje możliwość zorganizowania konferencji w jednej z pięciu nowoczesnych sal konferencyjnych. Każda z nich wyposażona została w klimatyzację, WiFi, rzutnik z ekranem, nagłośnienie oraz niezbędne akcesoria (np. flipcharty). Ponadto sale mają dostęp do światła dziennego (z możliwością zaciemnienia za pomocą profesjonalnych rolet).

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter to nowoczesne centrum konferencyjno – szkoleniowe, zlokalizowane w biznesowej dzielnicy Gdańska. Starter posiada w swojej ofercie trzy sale konferencyjne Gdańsk z opcją łączenia (które tworzą przestrzeń mogącą pomieścić do 180 osób). Każda z sal została wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia oraz system do tłumaczeń symultanicznych, dostęp do światła dziennego (z możliwością zaciemnienia).