Rocznicę ślubu w hotelu spa? Oto propozycja na prezent dla ukochanej osoby

Co można dać ukochanej żonie (mężowi) na rocznicę ślubu? Któryś z kolei złoty łańcuszek? Nowy telefon albo laptop? A może jeszcze jeden drogi ciuch, który wiele miesięcy w szafie będzie wisiał nieużywany. Oczywiście można i tak. Ale warto pomyśleć też o czymś niebanalnym i niekoniecznie materialnym. Na przykład wypadzie do hotelu ze strefą Wellness & spa. Co Wy na to?

Rocznica ślubu – gdzie ją świętować?

Miejsce na pobyt z okazji rocznicy ślubu warto wybrać rozważnie. Bo przecież taka okazja zdarza się tylko raz. Pomyślcie o nowoczesnych wnętrzach, wspaniałej restauracji i atrakcjach jakie na miejscu na Was czekają. Warto szukać w Internecie, gdzie ofert jest mnóstwo i na pewno znajdziecie coś dla siebie. Wystarczy w wyszukiwarkę wstawić frazę „hotel na rocznice ślubu„.

Może Zamek Gniew?

Jeśli obje z żoną (lub mężem) lubicie historię i zabytki na pewno zainteresuje Was możliwość pomieszkania chociaż kilka dni w prawdziwym zamku. Jedną z takich ofert znajdziecie na stronie firmowej Zamku Gniew. Można się tu wybrać na romantyczny wypad tylko we dwoje, albo wręcz przeciwnie urządzić piękny bankiet dla dalszej i bliższej całej rodziny.

Strefa wellness & spa pozwala tu na zabawę w basenach, relaksujące zabiegi kosmetyczne dla niej i dla niego (a nawet dla dzieci). Można się wybrać na gondolową przejażdżkę po Wiśle, albo przebrać w sportowy strój i pojechać gdzieś rowerami. Ewentualnie postawić na romantyczny spacer promenadą.

Po wszystkich atrakcjach na pewno wyśpicie się dobrze w komfortowo urządzonych pokojach hotelowych.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Zamek Gniew jest dobrym miejscem na urządzenie każdej rocznicy ślubu. Obojętnie czy będzie to rocznica pierwsza, dziesiąta, piętnasta. A może urządzicie tu srebrny jubileusz czyli dwudziestą piątą rocznicę ślubu rodziców. Im też należy się coś od życia.

Na jakie atrakcje  możecie tu liczyć?  – między innymi wspomnianą wyżej strefę spa. Tam oprócz basenu i gabinetów kosmetycznych czekają na chętnych jacuzzi i sauna. Jest też kręgielnia i ścianka wspinaczkowa. Są miejsca do zabawy dla dzieci. Nie ma wiec problemu aby zabrać je ze sobą.