Konferencje jesienią? O tym nie możesz zapomnieć, przy wyborze hotelu

Konferencje, szkolenia, imprezy firmowe w tym integracyjne. Sporo wydarzeń mieści się w roku kalendarzowym pracownika. Jeśli takie są i w dodatku jest ich sporo, to świetnie. Firma się rozwija, organizuje eksperckie wydarzenia, wreszcie planuje tzw. integrację pracowników. Na tych ostatnich wydarzeniach przez moment się skupimy.

W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu z salą konferencyjną. Łódzkie to sam środek naszego kraju. Co za tym idzie to bardzo atrakcyjna lokalizacja biznesowa. Znajdziemy tutaj ośrodki hotelowe, sale konferencyjne nie tylko w centralnej Łodzi, ale również w malowniczych zakątkach. Hotele konferencyjne ukryte w koronie drzew, ośrodki biznesowe nad samą wodą. Udział w szkoleniu jesienią w takim miejscu, od razu przenosi nas wspomnieniami do ciepłych, wakacyjnych wspomnień. Taki jest cel, ma być profesjonalnie, miło i efektywnie. A to się uda w przyjemnym dla oka miejscu.

W Łódzkiem jest w czym wybierać. Poza tym centralne położenie województwa łódzkiego jest dosyć przyjazne jeśli chodzi o samą podróż.  Warto wspomnieć o świetnym połączeniu z Warszawy, Poznania, czy Wrocławia. Dwie, trzy godziny samochodem i jesteśmy na miejscu. Można się szkolić i integrować!

Szkolenie? Hotel z basenem i salą konferencyjną!

Konferencje firmowe i szkolenia biznesowe już dawno przestały być nudnymi, dłużącymi się na potęgę spotkaniami w garniturach. Rynek konferencyjny tak się rozwinął, że do dyspozycji mamy dziś nie tylko dedykowane takim eventom ośrodki, ale i zespół organizatorów biznesowych wydarzeń. Konferencje to dopracowane w każdym calu eventy na miarę małych przyjęć okolicznościowych.

Nie ograniczamy się już do sali szkoleniowej w biurowcu, wybieramy hotel z basenem i spa w uroczym miejscu. Tak więc wyjazd służbowy staje się atrakcyjnym weekendem biznesowym z szeregiem atrakcji na nas, czyli pracowników. Kto nie chciałby wziąć udziału w takim wydarzeniu?

Dlaczego aż tak mocno mierzymy? Skoro to tylko spotkanie służbowe? Nasza konferencja, czy szkolenie to wydatek wcale niemały. Zależy nam na doskonałej organizacji i atrakcyjności dla uczestników. Z pomocą doświadczonej ekipy hotelowej – nasze wydarzenie zyska na popularności, a co za tym idzie, konferencja szybko się sprzeda (jeśli to wydarzenie biletowane).

Hotel konferencyjny ze spa oferuje gościom nowoczesne zaplecze biznesowe. To taki hotel z profesjonalnymi salami szkoleniowymi i basenem ze spa. Takie 2 w 1. Ośrodek dla świata biznesu z pakietami pobytowymi dla całej rodziny. Przykładem takiego miejsca w województwie łódzkim jest m.in. Hotel Magellan. Co takie miejsca 2 w1 oferują uczestnikom szkolenia?

Przede wszystkim wybór sali konferencyjnej. Z reguły taki hotel oferuje kilka mniejszych lub widowiskowe duże powierzchnie. W pełni przygotowane, ze sprzętem audio i video. W takim pakiecie biznesowym mamy jeszcze catering + dodatkowe atrakcje + nocleg. 

Nocleg z cateringiem

Hotel konferencyjny z basenem to miejsce dla osoby, która planuje wydarzenia biznesowe, ale naprawdę ma sporo na głowie i zależy jej na pomocy doświadczonej ekipy. Organizacja szkolenia w takim miejscu to z reguły kwestia ustaleń e-mailowych i telefonicznych. Dedykowana nam osoba przygotuje pakiety ofertowe z uwzględnieniem: wyboru menu, cen za nocleg i propozycjami na spędzenie wolnego czasu.

Co w tej sytuacji należy do naszych obowiązków? To proste. Wybór i akceptacja planu i tylko tyle. Dlatego właśnie wybór hotelu konferencyjnego jest naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Mamy tutaj w jednym miejscu – przestrzeń konferencyjną, jedzenie na miejscu, nocleg na miejscu + atrakcje, czyli w tym przypadku zabiegi w SPA, relaks w kompleksie basenowym.

A jak i czas pozwoli, będzie też wieczorne ognisko i zabawa pod gołym niebem. Czy taki pomysł na jesienną konferencję w hotelu nie brzmi ciekawie? Przy takim planie, aż nie chce się wychodzić z sali konferencyjnej i nie ma się co dziwić, skoro hotel oferuje nam aż tyle. Kto się pisze na jesienne eventy biznesowe w hotelu spa?