Lato 2022 – gdzie na wakacje?

Ubezpieczenie turystyczne jest podstawą spokojnych i beztroskich wakacji. Spędzając je w Europie, możesz skorzystać nie tylko na czasie podróży, ale i na kosztach ubezpieczenia.

Ubezpieczenie podróżne podstawą turysty

Turystyczne ubezpieczenie obejmuje między innymi koszty leczenia, ratownictwa i transportu w razie nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie obejmuje uprawianie sportów amatorskich oraz ubezpieczenie bagażu podróżnego. W ramach polisy All Inclusive otrzymasz także ochronę w razie zachorowania na Covid-19 oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków pod wpływem alkoholu. Dzienne sumy ubezpieczenia zamykają się w 11 złotych na osobę na dzień. Ubezpieczenie można kupić także w trakcie pobytu za granicą. Zaczyna wtedy działać po dwóch dniach po dokonaniu płatności.

Pokrycie kosztów leczenia – już nie musisz się o nic martwić

W ramach ubezpieczenia turystycznego możesz być spokojny o swój stan zdrowia i portfela. Nasza polisa pokryje koszty leczenia i hospitalizacji, załatwiając płatności bezpośrednio ze szpitalem, dzięki czemu nie musisz czekać na zwrot kosztów własnych. W ramach kosztów leczenia i assistance w trakcie podróży zagranicznej polisa zapewnia ochronę ubezpieczeniową w razie leczenia ambulatoryjnego, transportu między placówkami medycznymi, leczenia stomatologicznego, w przypadku zachorowania itd. Pokrywa też koszty ratownictwa. W celu poznania każdej sytuacji warto zapoznać się z regulaminem świadczenia usług.

Dokąd na wakacje – europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego

Ubezpieczenie turystyczne najprościej i najtaniej jest załatwić, gdy wyjeżdżamy do jednego z krajów członkowskich UE. Wysokość sum ubezpieczenia zaczyna się od 5 złotych za osobę na dzień. Bezpieczne płatności online pozwalają nam wykupić ubezpieczenie turystyczne bez wychodzenia z domu. Zakres ubezpieczenia zależy od nas i naszych potrzeb. Wygodne płatności online obsługiwane z każdego miejsca z dostępem do Internetu pozwolą Ci zadbać o swoje bezpieczeństwo. Podróżuj po czarujących Włoszech, gorącej Turcji czy gorącej Hiszpanii bez ograniczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czym się kierować, wybierając turystyczne ubezpieczenie? Jak Covid 19 wpłynął na rynek ubezpieczeń? Od kiedy działa ubezpieczenie turystyczne? Co zrobić, gdy zapomniałem kupić ubezpieczenie podróżne? Na najczęstsze pytania odpowiedzi znajdziesz tutaj. Ubezpieczenia turystyczne są w naszej ofercie od 25 lat, skorzystało z nich już miliony Polaków. Polisę turystyczną warto wybrać świadomie, bez pośpiechu.