Hotel SPA Mazury – najlepszy wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Patrząc na obiekty z całego świata, które oferują kontakt z naturą oraz wiele dodatkowych atrakcji, okazuje się, że najlepsze tego typu miejsce w Polsce, znajdziesz na urokliwych Mazurach. Mazury to nie tylko miejsce, gdzie wybierzesz się na inspirujący nordic walking w otoczeniu jezior, ale także miejsce idealne do życia na co dzień. Jeśli jednak nie dane jest ci żyć w tym miejscu, możesz korzystać z przywilejów dostępnych naszym gościom. Hotel spa tzw. spa prestige to przemiła obsługa, strefa saun, smaczna restauracja. Hotel SPA Mazury Santa Monica to idealne miejsce, gdzie znajdziesz relaks i odpoczynek. Miejsce spokoju, gdzie znajdziesz i miejsce na spacery i możliwość przyjmowania różnorodnych relaksujących zabiegów. Dzięki temu, w każdym momencie, spełnisz oczekiwania swojego ducha, a także zadbasz o swoje ciało. Co da ci pobyt w naszym hotelu? Co dokładnie oferuje nasz resort? Dlaczego warto wybrać Mazury oraz Mikołajki?

Mazury – idealne miejsce na spa i wellness

Wybierając się na urlop, Mazury są miejscem, branym pod uwagę przez wielu gości. Ilość rezerwacji w sezonie, jaką odnotowują hotele z regionu, jedynie to potwierdza.

Na Mazurach znajdziemy wiele urokliwych miast i miasteczek, mnóstwo atrakcji, a także przepiękną przyrodę, ogrom zieleni oraz cudowne, kojące jeziora, na których można spędzić czas zarówno na odpoczynku jak i aktywnie po nich pływając. Bez względu na to, ile masz lat – kąpiele w jeziorach mazurskich to jedna z najważniejszych zalet tego miejsca.

Ale wyjeżdżając na wakacyjny odpoczynek z dziećmi, oczekujemy także relaksu dla samego siebie. Coraz częściej szukamy miejsc, oferujących pełen komfort wypoczynku takich jak Hotel SPA Mazury, mający takie udogodnienia jak basen, sauna, jacuzzi czy możliwość skorzystania z łaźni. Coraz częściej szukamy miejsca, gdzie znajdziemy zabawy dla dzieci oraz spa i welnness dla siebie. Miejsce, gdzie cała rodzina będzie zaopiekowana i zadowolona.

Mikołajki i atrakcje miasta

Mikołajki to miejsce, położone w sercu Mazur, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Polska stolica żeglarstwa położona jest nad Jeziorem Mikołajskim, blisko takich jezior jak Śniardwy, Bełdany, Tałty czy Łuknajno.

To miejsce żeglarstwa, a także zatoczek, przystani, kąpielisk czy bliskości wspaniałej Natury. Co zatem tu znajdziesz dokładnie?

Głównym atutem jest Promenada, czyli deptak o długości 1,3 km, wzdłuż którego znajdziesz tawerny, kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego, przystanie żeglarskie oraz port statków pasażerskich. Znajdziesz tu także drewnianą platformę widokową , wchodzącą w jezioro!

Prócz tego, samą atrakcją jest Jezioro Mikołajskie, Wioska Żeglarska, ulica Kajki z tradycyjną architekturą mazurską, Kładka pieszo-rowerowa, Rezerwat „Jezioro Łuknajno”, Wieża widokowa przy Folwarku Łuknajno, Mazurski Park Krajobrazowy, Muzeum Reformacji Polski, Kirkut.

Hotel Santa Monica dla Ciebie, czyli gwarancja relaksu dla osób w każdym wieku 

Hotel Mikołajki Santa Monica to miejsce szczególne na mapie Mikołajek. Do dyspozycji, nasi goście mają tutaj między innymi basen zewnętrzy, wifi, dozorowany parking, strefę Relaksu, gabinet SPA i liczne zabiegi np. na twarz, projekcje wydarzeń sportowych na sporym telewizorze, możliwość skorzystania z opiekunki w godzinach nocnych.

Oferujemy 46 przestronnych pokojów typu typu Premium, Garden Room, Studio. Znajdziesz w nich między innymi balkon, lodówkę, telewizor, telefon, komplet kosmetyków, ręczniki i wszystko co niezbędne do wygodnego pobytu.

Nasz Hotel to nie tylko profesjonalna, miła obsługa, ale także obiekt, dostosowany do wielu różnych osób. Chętnie zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Dla pociech mamy sale zabaw, Małpi Gaj, plac zabaw, basen, udogodnienia dla maluchów tj. wanienki, miejsce na wózki, menu dla najmłodszych i możliwość zamawiania dań z restauracji do pokoju.

Zapewniany różne animacje i atrakcje dla dzieci, abyś ty jako rodzic mógł spokojnie wypocząć, nie martwić się do swoje pociechy. Jesteśmy hotelem, umiejscowionym zaraz obok centrum miasta Mikołajki, a odległość od jeziora to tylko 300m.

Posiadamy wiele pozytywnych opinii naszych gości, między innymi na stronie booking.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się, co jeszcze możemy ci zaoferować.